O společnostech

Mezinárodní spolupráce

Unikátní mezinárodní projekt Krtek a Panda vznikl spojením dvou společností, a sice Little Mole Cartoon a CCTV Animation Inc. Little Mole Cartoon je držitelem licence autorských práv k užití 3D postaviček Krtka a Pandy a je oprávněna tato práva dále poskytovat třetím osobám. Zakladatelkou firmy je Karolína Milerová, vnučka známého výtvarníka Zdeňka Milera. Milerová dříve také založila společnost Little Mole, která je držitelem licence autorských práv k užití postaviček Krtka a jeho přátel. Produkty s tématikou Krtka tak můžete snadno najít nejenom v Evropě, ale téměř po celém světě.

CCTV Animation Inc. patří čínské národní televizi China Central Television (CCTV). Ta představuje největší televizní stanici na čínské pevnině, má dvacet dva kanálů a je dostupná více než jedné miliardě televizních diváků.

Spolupracujte s Little Mole Cartoon
Kdo jsou <br> Krtek a Panda?

Karolína Milerová

Narodila se v roce 1989 a již od útlého dětství svého dědečka pravidelně pozorovala při práci. Je zakladatelkou firem Little Mole a Little Mole Cartoon, které poskytují licence na užití postaviček Krtka a jeho přátel a 3D Krtka a Pandy třetím osobám.

Karolíniným cílem je spojit postavičku Krtka s produkty nejvyšší kvality a přinášet dál radost dětem a jejich rodičům po celém světě. Karolína vystudovala Anglo-americkou univerzitu, nyní žije v Praze a má dvě děti.

Věnuje se také charitativním projektům spojeným s Nadací Zdeňka Milera, kterou založila v roce 2011 na počest svého dědečka.

Kdo jsou <br> Krtek a Panda?

Spolupracujte s Little Mole Cartoon

Začít spolupráci